تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان87m*تمیز/والفجربلوکe*فول/عمارت

آپارتمان87m*تمیز/والفجربلوکe*فول/عمارت

1 سال پیش در مسعودیه

متراژ
87
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬666٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ E M A R A T⚜️
⭐گروه بـزرگـِــ عـمـارَتـ⭐
⚡همه خانــه می فروشند...ما آیـنـده⚡
★ ☆★ ☆★ ☆★ ☆★ ☆★ ☆★ ☆
❤️مـا پـرواز شما بـه سمت آرزوهایـتـان هـستیـم❤️
________________________
«اسلامی» مـُشاورِ اُمور مِلکی مَسـعودیـه:
⚜************⚜️
برای بازدید از ملک مذکور به آدرس ذیل با هماهنگی مراجعه فرمایید:
✔️مسعودیه:خ ایلخانی بین ابومسلم خراسانی و بهتاش صفت_ پلاک 320_املاک عمارت✔️
★ ☆★ ☆★ ☆★ ☆★ ☆★ ☆★ ☆
⭕ اِعتبار خَریدنی نـیـست⭕
___________________
✍ مشخصات:
87متر/پذیرایی بدون پرتی(مناسب هر نوع چیدمان✔️)
نورگیر عالی(آفتاب مهمان همیشگی شماست☀️)
آشپزخانه شکیل(در خور بانوی ایرانی ❤️)
کابینت جادار و عمیق (mdf☑️)
2خواب مربع (حمام مستر/دارای کمد دیواری❗)
موقعیت عالی(دسترسی به مراکز خرید و فضای سبز✳️)
مشاعات تمیز
دوواحدی(ساختمان آرام و با آرامش✨)
______________________
✅قابلیت دریافت وام با ماست از 140م تا980م✅
❌فقط یک ضامن کسر از حقوق ❌
________________________
منتظر حضور گرم شما در عمارت هستیم❤️