تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان87متری خوش نقشه

آپارتمان87متری خوش نقشه

1 سال پیش در تهران

متراژ
87
ساخت
1396
قیمت کل
12٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
141٬954٬000 تومان
طبقه
2
آپارتمان 87متری
مالک فروشنده قطعی
13/350میلیارد قیمت فروش