تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان88متر،دو خواب، اختیاریه،مهندسی ساز

آپارتمان88متر،دو خواب، اختیاریه،مهندسی ساز

2 سال پیش در تهران

متراژ
88
ساخت
1388
قیمت کل
11٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
129٬545٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
درود وقت بخیر

◼️آپارتمان 88متر
◾پذیرایی خوش نقشه
▪️قابلیت چیدمان دلخواه
◼️روبه آفتاب پرده خور
◾آشپزخانه فول کابینتHighgloss,همراه با گاز رومیزی
▪️اتاق خواب ها بزرگ همراه با کمد دیواری جادار
◼️پارکینگ سندی (باکس)
◾دسترسی عالی به مراکز خرید و بزرگراهها...
▪️مالک منعطف و منصف
◼️همسایگان متشخص و موجه

✔️معرفی بهترین واحدها متناسب با بودجه وسلیقه شما

کارشناس و متخصص امور ملکی منطقه
✅✅حامی✅✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه مشاورین 21