تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان90متری قلب برق/فول بازسازی شده

آپارتمان90متری قلب برق/فول بازسازی شده

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
90
ساخت
1387
قیمت کل
41٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
455٬000 تومان
طبقه
3
املاک بزرگ ارشین

آپارتمان 90 متری قلب برق،فول امکانات

فول بازسازی
پارکینگ،انباری،بالکن،آسانسور
موقعیت و دسترسی استثنایی
بسیار شیک و مرتب

فروشنده ی واقعی

برای دریافت اطلاعات تماس بگیرید
آدرس املاک:سیمتری دوم ،چهارراه آل آقا،روبه رو پارک درخشان املاک آرشین