تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان91متری/خرم رسیده/

آپارتمان91متری/خرم رسیده/

1 سال پیش در اراک

متراژ
91
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬120٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
خانه ای که لیاقتش را دارید
—————————
91متر
2خواب
300میلیون دست مستاجر که از مبلغ کم شده
خرم بر ستارخان
کف سرامیک
کاغذ دیواری شده
پارکینگ مشاع
35 متر قدرالسهم
بدونه آسانسور
فول بازسازی شده
طبقه4از4
تک واحدی
کابینت های گلس
قیمت295000000
❌فروشنده واقعی❌
❌دارای گاز رومیزی و هود❌
————————————
برای دیدن این واحد زیبا با من تماس بگیرید
کارشناس امورملکی شما:علی میرداودی
املاک آراک انتهای خیابان ملک
با مدیریت رضا قهیه ای
——————————