تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان93متری،سندتک برگ،خبرنگار (مالک هستم)

آپارتمان93متری،سندتک برگ،خبرنگار (مالک هستم)

3 روز پیش در خبرنگار

متراژ
93
ساخت
1398
قیمت کل
‏6,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,043,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 93متری مفید و مشاع
منطقه بسیار آرام و دنج
لوکیشن دسترسی به کلیه امکانات منطقه بدون ترافیک
سال ساخت 1398
طبقه دوم
آسانسور دار
پارکینگ و انباری قید در سند
ساختمان آرام و همسایگان با فرهنگ
با اطمینان بازدید =مورد پسند واقع شدن
این آگهی متعلق به مالک ساختمان میباشد، جهت هماهنگی و بازدید ملک در خدمت شما هستم....