تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان94 متر2 خواب، تکواحدی بَر طالقانی شمالی

آپارتمان94 متر2 خواب، تکواحدی بَر طالقانی شمالی

9 ماه پیش در ابهر

متراژ
94
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬382٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
✴️ فروش واحد 94 متری
✴️ دارای 2 خواب (هر دو دارای کمد دیواری)
✴️ کلا 3 طبقه، هر طبقه 1 واحد
✴️ محله خلوت و آرام طالقانی شمالی
✴️ این عکسها قبل از بازسازی و کناف زدن گرفته شده
✴️ ملک طبقه 3
✴️ پارکینگ
✴️ انباری
✴️ بالکن
✴️ کف سرامیک
✴️ کابینت MDF
✴️ دوطرف نورگیر (هم پذیرایی هم اتاق خوابها نورگیری دارن)
✴️ ملک جنوبی، سند 6 دانگ
✴️ برای بازدید و هماهنگی با ما تماس بگیرید "مرادخانی"