تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمانی / لوکس / سنددار

آپارتمانی / لوکس / سنددار

4 روز پیش در المهدي تربت‌جام

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏11,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,243,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خداوند روزی دِه مهربان

آژانس املاک تسلا

با ارائه موقعیت های اکازیون و دنج فرصت هایی کمیاب و طلایی را به مشتریان خود ارائه می دهد تا آنها بیشترین سود را از معامله خود به دست بیاورند.

چند واحد مسکونی
✔️ طبقه دوم ، دارای آسانسور
✔️ 185 متری
✔️ 3 خواب
✔️ استفاده از متریال درجه یک
✔️ مستر، کلوز روم ، تراس ، کمد دیواری
✔️ غرق نور طبیعی
✔️ دارای پارکینگ و آسانسور

واحد های 117 متری به قیمت 7میلیارد و 250

120 متری ، 8میلیارد و 100
و 300 متری 21 میلیارد