تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپـارتـمان 114 متـری رجـایی

آپـارتـمان 114 متـری رجـایی

1 سال پیش در ملایر

متراژ
114
ساخت
1399
قیمت کل
111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
974٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✨تنها یک کلید با خانه رویاییتان فاصله دارید✨
        ✨املاک بزرگ کلید تحقق این رویاست✨

❗114 متر رجایی فول

      ✅️ اعیان نشین ✅️

♦️بهترین فرصت سرمایه گذاری برای آینده ای روشن،آیندتو امروز بخر...♦️

♦️کاملترین فایلهای املاک منطقه را از ما بخواهید!با قیمتهای منصفانه و بازدید فوری.♦️

                    ✔️بازدید فوری✔️

ساعت پاسخگویی:☎️9 الی 13
☎️16 الی 21

کارگزار مورد اعتماد شما در امور ملکی:موسوی