تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپـارتـمـان، 93مـتـر، تـک واحـدی، فـاخـتـه

آپـارتـمـان، 93مـتـر، تـک واحـدی، فـاخـتـه

2 سال پیش در قدس

متراژ
93
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬731٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
❇️بـنـام یـگـانـه مـعـمـار هـسـتـی❇️

❗اُتـو مِـلـک چـیـوایـی❗

✔️برای شخصی که همه چیز دارد !
✔️ما همه ی چیزهای دیگر را داریم!

❗قابل تهاتر با دو واحد مسکونی 50متری❗
✅آپارتمان، 93متر
✅طبقه سوم، تک واحدی
✅پذیرایی خوش نقشه، قابل چیدمان
✅دو خواب بزرگ، با کمد دیواری
✅کابینت mdf، گاز رو میزی
✅راه پله پهن با پاگرد استاندارد
✅دسترسی عالی به تمامی امکانات شهری
✅نشانی واحد: ارشـاد(فـاخـتـه)

✔️با ما بدون اتلاف وقت به نتیجه دلخواه برسید✔️

❗خریـداران،بـاهوش هـوشمنـدانه انتخاب مـیکنند❗
❗و نـیـازی بـه شنـیـدن واژه هـای زیـبـا نـدارنـد❗

❗آدرس دفتر:شهر قدس،مـیدان قدس، خـیابان ارشاد.
❗سـاعات پـاسخگویی: 9/30صُـبـح الـی22/30شَـب.
❗در صـورت عـدم پاسـخـگویی لـطفاً،پـیام بـگذارید❗
❗برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید❗