تائید
فروش مسکونیآپارتمانابوطالب 26.ط اول.متراژ70 مصطفی نوروزی

ابوطالب 26.ط اول.متراژ70 مصطفی نوروزی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
70
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬340٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬142٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
سلام و عرض ادب

از اینکه به وقت هم احترام میزاریم ازتون ممنونم

70متر آپارتمان...شیک و مرتب...

عکسهای واحد گویای تمامی سوالات شما عزیزانه

قیمت با احترام مقطوع...

فروش فقط نقدی

کولر گازی...کمد دیواری...نما سرامیک...خیابون 10متری

امتیازات مجزا...گاز رومیزی و هود

قابلیت رهن تا250میلیون

بازدید همه روزه از ساعت 18تا20

در پناه حق