تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیارتفاع دار دو نبش فرسان جنوبی

ارتفاع دار دو نبش فرسان جنوبی

11 ماه پیش در دشتستان

قیمت کل
17٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
74٬468٬000 تومان
⬅️⬅️⬅️ مشاورین املاک آئینه دار ➡️➡️➡️

مشاوره ی رایگان در تمامی امور خرید ، فروش ، رهن و اجاره و معاوضه را از ما بخواهید

⬅️⬅️منزل مذکور واقع در بهترین موقعیت فرسان جنوبی

✅️قابلیت ساخت 4 طبقه روی پیلوت
✅️عرض پلاک 10 متر
✅️دو نبش درب به حیاط
✅️فروشنده ی واقعی
✅️قیمت زیر فی منطقه
✅️دسترسی سریع به آل خجند ، سروش و فرسان
✅️پاک شده 235 متر
✅️فروش فقط نقدی

ساعات تماس : 9 الی 14 و 16:30 الی 21

آدرس دفتر: خیابان حکیم شفائی اول حدفاصل دشتستان و پروین نبش کوچه 13 املاک آئینه دار

کارشناس املاک: توسلی

⬅️⬅️⬅️ مشاورین املاک آئینه دار ➡️➡️➡️