تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبارژانتین/ 89 متر/ سند اداری تجاری

ارژانتین/ 89 متر/ سند اداری تجاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
89
ساخت
1385
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
11٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
130٬337٬000 تومان
طبقه
7
سند اداری
دارد
✳️ارژانتین_____الوند✳️

✴️فرصتی استثنایی برای خریدی طلایی✴️

❌️زیر قیمت منطقه❌️

✅️89 متر سند اداری در بهترین لوکیشن منطقه
✅️سه اتاق
✅️دارای ویتینگ روم
✅️دولاین اسانسور
✅️هشت طبقه دو واحدی

✅️بهترین پارکینگ ساختمان(12متری)
✅️سند تک برگ
✅️نگهبانی وسرایداری 24 ساعته

✅️ویو عالی
✅️خیابان عریض
✅️دسترسی اسان
✅️خیابان بنام وساختمان بنام

✡️کلید نزد ملاک ✡️

برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید

***خانم کیمیا***