تائید
فروش مسکونیآپارتمانارگ2/زعفرانیه/183متری

ارگ2/زعفرانیه/183متری

1 سال پیش در قم

متراژ
183
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬158٬000 تومان
طبقه
2
برج بنام ارگ
سازنده معتبر
قویترین وفعال ترین گروه املاک بابالاترین امارمعاملات درامرخرید وفروش باسابقه ای درخشان
دارای550میلیون وام که به ثمن اضافه میگردد
3خواب
غرق درنور
خوش نقشه
استخر،سونا،جکوزی
مالک فروشنده واقعی
باهربودجه وسلیقه ای ملک مدنظرتون روماداریم
__________
کافیه تماس بگیرید
__________
آدرس مابلوارالغدیرروبروی بوستان علوی داخل کوچه49چهارراه اول املاک تندیس زعفرانیه
ارادتمند ترابیان