تائید
فروش مسکونیآپارتمانازگل 73متر رو به جنوب

ازگل 73متر رو به جنوب

11 ماه پیش در ازگل

متراژ
73
ساخت
1388
قیمت کل
10٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
147٬945٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
786606391

⚜️واقع در یکی از بهترین گذرهای هاشم ازگلی ⚜️

▫️ خوش نقشه در بهترین طبقه دارای نوری مستقیم از جنوب و دیداندازی مشجر.

▫️ورودی از لابی ،دارای امکانات ایده آل، سرایدار مقیم همراه با سیستم گرمایشی مرکزی و برودتی مستقل.

▫️ پارکینگ ایده آل همراه با 5متر انباری.

▫️دارای دسترسی بینظیر به مترو و بزرگراهها.

▫️سند تک برگ بدون ریشه خاص قابل انتقال.

▫️عکس از واحد موجود میباشد.

⚪️به قیمت رسیده بدون مشابه⚪️
--------------------------------------------------------------
‼️خواهشمندم مشاورین محترم تماس نگیرند‼️

⏰️((تماس:9 الی 21))
(((متاسفانه چت پاسخگو نیستم)))
-------------------------------------------------------------
{هدف ما جلب رضایت شماست،اعتماد شما افتخار ما}
{قدم به قدم با شما خواهیم بود}

⚜️باسپاس از اعتماد شما: زند⚜️
⚜️املاک قاصدک⚜️