تائید
فروش مسکونیآپارتماناستاد معین دو خواب

استاد معین دو خواب

2 سال پیش در رشت

متراژ
107
ساخت
1402
قیمت کل
5٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬401٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️سپاس یزدان دانا و توانا را⚜️

کد فایل: 7257

=======================================
⚡بانک املاک ابطهی قویترین فایلینگ در تمام نقاط شهر با هر سلیقه و بودجه ای⚡
=======================================

گلسار استاد معین

سه طبقه شش واحد طبقه دوم

107 متری

آشپزخانه کابینت ام دی اف همراه با مطبخ

هال پذیرایی دلباز و نورگیر

دو خواب استاندارد با کمد دیواری یک خواب مستر

تخفیف پای معامله

⭐پارکینگ اختصاصی⭐

_______________________________________________
⭕پاسخگویی 24 ساعته⭕
_______________________________________________
⭐کارشناس فروش: آقای مقدم
⭐آدرس دفتر:معلم چهارراه ویلانج بانک املاک ابطهی