تائید
فروش مسکونیآپارتماناشرفی/تیراژه/117متر2خواب/فول/سالن پرده خور

اشرفی/تیراژه/117متر2خواب/فول/سالن پرده خور

1 سال پیش در تهران

متراژ
117
ساخت
1393
قیمت کل
12٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
106٬666٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
اشرفی_تیراژه

__________دسترسی و لوکیشن عالی____________

117متر2خواب
2واحدی

فول امکانات....
پارکینگ همکف
انباری5متری

خانم دوستی