تائید
فروش مسکونیآپارتماناشرفی/عدل جنوبی/68متر2خواب/فول امکانات

اشرفی/عدل جنوبی/68متر2خواب/فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
68
ساخت
1388
قیمت کل
7٬280٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬058٬000 تومان
طبقه
3
بالکن
دارد
سند
تک برگ
تعداد کل طبقات
5
اشرفی_عدل جنوبی(بهترین لوکیشن)

_________لوکیشن و دسترسی بینظیر__________
محله ای دنج و مشجر

68متر2خواب

٭چشم اندازی عالی٭

فول امکانات....
پارکینگ عالی
انباری 6متری

ملک ارزنده و دارای قدرالسهم

$$$زیر قیمت کل منطقه مناسب سرمایه گذاری$$$
مالک صد در صد فروشنده

بازدید آزاد

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.
___________________________
کارشناس امور ملکی شما:
خانم دوستی