تائید
فروش مسکونیآپارتماناطمینان خاطر از خرید هوشمندانه/رونیکا پالاس/180متر

اطمینان خاطر از خرید هوشمندانه/رونیکا پالاس/180متر

1 سال پیش در تهران

متراژ
180
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
19٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
108٬888٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
11

برای دیگر اطلاعات تماس بگیرید

✔180 متر نقشه ژورنالی

✔✔سالن پرده خور مناسب انواع دیزاین

✔✔✔خواب استاندارد و رویایی

✔✔✔✔آشپزخانه ای درخور بانوی ایرانی

✔✔✔✔✔و........