تائید
فروش مسکونیآپارتماناقدسیه 138مترسه خوابه

اقدسیه 138مترسه خوابه

2 سال پیش در تهران

متراژ
138
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
22٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
165٬217٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
بازسازی صفرتاصدبابهترین متریال ونقشه بی نقص

لوکیشن عالی وفرعی دنج وسکوت مطلق

پاسیوبزرگ وطراحی شده وبسیارشیک کناریکی ازخوابها

دوخواب روبه آفتاب وحیاط مشجر

سرایدارمقیم وساختمان قانونمند