تائید
فروش مسکونیآپارتماناقدسیه شهرک ابوذر 125 متر

اقدسیه شهرک ابوذر 125 متر

1 سال پیش در تهران

متراژ
125
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
16٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
133٬600٬000 تومان
طبقه
2
بهترین گزینه جهت سرمایه گذاری
تکواحدی
استثنایی
3 خوابه
3 سرویس
طبقه 2
تخلیه
فروش فوری
فروشنده واقعی