تائید
فروش مسکونیآپارتمانالغدیر 105 متری شخصی ساز

الغدیر 105 متری شخصی ساز

1 سال پیش در کرمان

متراژ
105
ساخت
1390
قیمت کل
2٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬476٬000 تومان
طبقه
2
➿➿مشاورین املاک دهقانی ➿➿

یک باب آپارتمان 105 متری شخصی ساز
واقع در غدیر 2
3 طبقه دو واحدی
واحد طبقه دوم میباشد
14 قصب زمین این مجتمع اس
15 متر پارکینگ مسقف
6 متر انباری
105 متر مفید واحد
نما سوفال

سند تک برگ و 6 دانگ ملک

آدرس دفتر : شهرک مطهری بلوار ابوالفضل رو به رو پمپ گاز
دهقانی