ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
الغدیر/ویلایی سند دار/ اقساطی/112 متر/ تحویل 3ماهه
الغدیر/ویلایی سند دار/ اقساطی/112 متر/ تحویل 3ماهه
2 روز پیش در آزادشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1405
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
112
قیمت کل
4,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
41,964,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
♦️ فروش ویلایی نوساز کلید اول تحویل 3 ماه آینده محدوده خیابان الغدیر
⭐ آدرس دقیق ملک فقط در بازدید حضوری گفته میشود
✔️ متراژ زمین 112 متر
✔️ دارای سند تک برگ
✔️ زیربنا 90 متر دو خوابه
✔️ تحویل 3 ماه آینده قابلیت پرداخت اقساط تا زمان تحویل
✔️ نما رومی
✔️ حیاط ماشین رو
______________________________________________
⚜️ جهت بازدید ملک و کسب اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید
آرش فرهمندنیا هستم مشاور امور ملکی شما
آدرس دفتر
دور میدان مرکزی شهر جنب مسجد جامع مشاور املاک دونلو
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت