تائید
فروش مسکونیآپارتمانالهیه 183متر 2پارکینگ فول

الهیه 183متر 2پارکینگ فول

1 سال پیش در تهران

متراژ
183
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
50٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
273٬224٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️سازه ای برند و نام آشنا از سازنده مطرح منطقه⚜️
✴️تاپ لوکیشین فرشته ک
✴️پلان تفکیکی
✴️واحد فول دیزاین شده
✴️فول فرنیش هست
✴️بسیار خوش نقشه
✴️نورگیر مطلوب از 2طرف
✴️3خواب 1مستر
✴️ارتفاع سقف بلند
✴️تراس 5متری مجزا دسترسی به آشپزخانه
✴️دارای 2پارکینگ سندی

✅فول مشاعات فعال:
➖لابی 300متری بهمراه لابیمن 3شیفت

☎️مشاور خداوردی