تائید
فروش مسکونیآپارتمانالهیه 274متر 3خواب مستر فول نوسازی مدرن(برج Brand)

الهیه 274متر 3خواب مستر فول نوسازی مدرن(برج Brand)

1 سال پیش در تهران

متراژ
274
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
82٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
300٬000٬000 تومان
طبقه
7
✔️الهیه

✔️274 متر

✔️طبقات بالای برج Brand

✔️ فول نوسازی شده بصورت مدرن با برندهای اروپایی ،

✔️ارتفاع سقف بلند

✔️- 3 خواب 3 مستر

✔️- 2 پارکینگ سندی هر کدام باکس مستقل

✔️- لابی ، استخر ، مشاعات

✔️غرق در نور و دید و ویو بدون مشرف

✔️-آشپزخانه فول فرنیش آلمانی Nef و ..

✔️تراس قابل چیدمان و ویو بدون مشرف

✔️- سیستم BMS ( خانه هوشمند با قابلیت کنترل سیستم فنکوئل ها

✔️کف سنگ دهبید سوپر

✔️-دیوار ها آینه کاری

✔️- اتاق خواب ها پارکت آلمانی با دیوار کوب و لمسه کاری

✔️- سرویس بهداشتی و شیرآلات آلمانی Kohler و Toto
, Hans Grohe ,..

✔️درب های چوبی مرغوب با ارتفاع بلند

✔️- سیستم صوتی سالن و آشپزخانه

✔️-پلان و نقشه تفکیکی و عالی

✔️- سند تک برگ بدون ریشه

مشاور املاک: آریا افضلی