تائید
فروش مسکونیآپارتمانالهیه 390 متر آپارتمان با چشم انداز ابدی

الهیه 390 متر آپارتمان با چشم انداز ابدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
390
ساخت
1382
اتاق
4
قیمت کل
80٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
205٬128٬000 تومان
طبقه
1
400 متر
4 خواب
2 تراس بزرگ وکاربردی با ویو شهر
40 متر حیاط
4 پارکینگ
برج به نام منطقه
لوکیشن گران ودنج
فول مشاعات
بی نظیر وتکرار نشدنی
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⚜️گروه مشاورین املاک شاهان⚜️