ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
امامت / 165 متر / جنوبی / خاص تر.ین مــدرن منطقه
امامت / 165 متر / جنوبی / خاص تر.ین مــدرن منطقه
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
165
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
10٬890٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬000٬000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خالق یکتا
⚜️محمد یارمحمدی هستم، مشاور امور ملکی شما
با عرض پوزش ، به دلیل خاص بودن این سازه ، از ارائه عکس های واقعی معذوریم!
⚜️ آپارتمانی مدرن و خاص با بهترین و بروز ترین متریال و امکانات موجود
⚜️ 165 متر
⚜️ هر 3 خواب دارای پنجره بازشو
⚜️ دو خواب مـسـتـر
⚜️ کف واحد تمام سرامیک 120 در 120 درجه یک نانو ، ضد خش
⚜️ نقشه بسیار عالی و بدون ذره ای فضای پرت
⚜️ ارتفاع سقف بلند
⚜️آشپزخانه و اتاق مستر دارای تراس بسیار کاربردی
⚜️ آشپزخانه کاربردی + پنتری
⚜️ لاندری
⚜️ کلوزت و کمدهای فراوان + حسگر روشنایی
⚜️ پنجره های بزرگ و قدی ( ترمال بریک ) درجه یک
⚜️ آسانسور تمام اتوماتیک تا پشت بام
⚜️ پشت بام فضاسازی شده( روف گاردن )
⚜️ پارکینگ اختصاصی قید شده در سند ( بدون مزاحمت )
⚜️ شیرآلات اهرمی درجه یک برند کلار KELAR
⚜️ نما و مشاعات تمام سنگ درجه یک
⚜️ دسترسی سریع و آسان به بلوار امامت ، جلال ، معلم و بزرگراه و…
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
⚜️محمد یارمحمدی : مشاور امور ملکی شما
آدرس: مشهد ، آزادشهر ، استقلال 5 ( املاک زمانیان گنابادی )
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور محمد یارمحمدی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.