تائید
فروش مسکونیآپارتمانامامت / بیهقی / معلم / پارک ملت

امامت / بیهقی / معلم / پارک ملت

2 سال پیش در مشهد

متراژ
162
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
8٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬851٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
✳️ ✳️ ✳️ بنام خالق بی همتا ✳️ ✳️ ✳️

◀️ آپارتمان دو سال ساخت کم کار

◀️ فروش بدلیل مهاجرت

♦️ متراژ : 162 متر

مشاور شما : حامد ضروری
استقلال 5 جنب ساختمان پزشکان املاک زمانیان