تائید
فروش مسکونیآپارتماناملاک امام آریاشهر 143 متر

املاک امام آریاشهر 143 متر

1 سال پیش در اهواز

متراژ
143
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
5٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬461٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
>

املاک امام
اصلی جوادالائمه بین 10و11 روبروی مسجد
______________________________

امیدوارم حال دلتون عالی باشه

آریاشهر واحد جهت فروش
به مشخصاته

✨️ 143 متر ساخت 98 سه خوابه ، کمد دیواری
هود گاز های گلس مالک ساکن ، تمیز و
مرتب

آماده جهت خرید ✅️

تو ویدئو اشتباه گفتم 150 متر

✨️ کلیات رو در محتوای تولید شده از واحد
میتونین ببینین برای بررسی جزئیات هم ازتون
دعوت میکنم ب آدرس درج شده اول اگهی
تشریف بیارین .

میبینمتون
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

سید محمد امیر امام

آژانس املاک امام

تاسیس از سال 54 توسط حاج سیدنظام امام