تائید
فروش مسکونیآپارتمان(املاک محسن) آپارتمان 80متری مسکن مهر

(املاک محسن) آپارتمان 80متری مسکن مهر

1 سال پیش در سیرجان

متراژ
80
ساخت
1391
قیمت کل
1٬111٬123٬131 تومان
قیمت هر متر
13٬889٬000 تومان
طبقه
3
به نام خدا

✅موقعیت جنوبی
✅کابینت فلز تمیز
✅کمد دیواری
✅کاغذ دیواری

☑️سند تک برگ
☑️بدون وام و بدهی
☑️قابلیت رهن تا 200میلیون

جهت اطلاعات بیشتر به املاک محسن شهرک مشتاق بلوار هجرت روبروی نانوایی سنگک جنب هایپر بلوط مراجعه فرمایید

❌املاک محسن❌