تائید
فروش مسکونیآپارتماناملاک نایب 85متری

املاک نایب 85متری

1 سال پیش در کرج

متراژ
85
ساخت
1386
قیمت کل
4٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬058٬000 تومان
طبقه
4
☑️85متری
☑️بازسازی شده
☑️غرق نور
☑️کابینت ها MDF
☑️دارای هود و گاز
☑️کف سرامیک
☑️تهاتر با باغ یا واحد کوچک تر

☑️آدرس:کیانمهر بوستان دوم (بسیج) املاک نایب
☑️مشاور:خانم غلامی
☑️همکاری با تمام دفاتر