تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاامیرود/ ویلا شهرکی 4 خواب نوساز

امیرود/ ویلا شهرکی 4 خواب نوساز

1 سال پیش در نوشهر

متراژ
265
ساخت
1403
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
11٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬703٬000 تومان
متراژ زمین
270
پکیج
کد: 75588

⚡لوکیشن امیر رود با فاصله دو کیلومتری از نوشهر⚡

⬅270 متر زمین + 265 متر بنا + 4 خواب مستر
++++++++++++++++++++++++++++
☎برای بازدید این ویلای خوش ساخت با من فرزانه کریمی در ارتباط باشید.