تائید
فروش مسکونیآپارتمانامیریه 130 متر 3 خواب طبقه لوکیشن

امیریه 130 متر 3 خواب طبقه لوکیشن

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
130
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
8٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
63٬076٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
درود بیکران بر شما

فرید ادیب هستم مشاور ملکی شما در امور : خرید فروش ، رهن ، اجاره ، بازسازی ، مشارکت ، پیش فروش و…

در مناطق : 5 و 13

✅ امیریه :

بهترین لوکیشن امیریه ، خیابان 5 ، نزدیک پارک

130 متر شخصی ساز فول امکانات ، تک واحدی ، طبقه دوم 3 خواب در حد نوساز
یک خواب مستر ، کف پارکت لمینت ، سقف کناف و نور پردازی ، کاغذ دیواری ایتالیایی ، کابینت های گلاس ترک ،
دیوار کوب ، تراس بزرگ و کاربردی ، گاز رو میزی نو و هود نو و استفاده نشده ، سالن 4 گوش بزرگ و قابل چیدمان انواع سلیقه ها ، دارای 2 انباری بزرگ 20 متری و 50 متری مطابق عکس ، دسترسی و لوکیشن بی نظیر در تاپ لوکیشن تری نقطه امیریه ، بهترین پارکینگ مسقف ، درب ریموت ، آسانسور ایتالیایی و هیدرولیک ، 2 خواب دارای نور غیر مسقیم و یک خواب دارک ، کمد دیواری های بزرگ و جادار

✨کمک هزینه خرید : قابلیت 1 میلیارد رهن کامل ، وام مسکن تا 800 میلیون تومان

املاک ادیب دارای بیشترین فایلینگ منطقه 13 ✅
آدرس دفتر : امیریه ، بلوار دکتر حسابی ، لاین کند رو روبروی باغ جهاد کشاورزی ، املاک ادیب