تائید
فروش مسکونیآپارتمان(اهورالند) واحد 125 متری در سرعین

(اهورالند) واحد 125 متری در سرعین

16 ساعت پیش در سرعین

متراژ
125
ساخت
1405
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,875,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,000,000 تومان
طبقه
7
✔️ فروش واحد 125 متری در سرعین
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
▪️ متراژ: 125
▪️ طبقه: 7 از 7
▪️ دو خواب
▪️ هر طبقه 6 واحد
▪️ سال ساخت: 1405
▪️ واحد بصورت خام
▪️ نمای ساختمان رومی و نورپردازی شده
▪️ دارای دو آسانسور
▪️ سند آماده انتقال
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
گروه مشاورین املاک اهورالند
>>> با مدیریت مهندس حمیدرضا غفاری