تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان/100متر/پارک هسته ای

اپارتمان/100متر/پارک هسته ای

1 سال پیش در پرند

متراژ
100
ساخت
1403
قیمت کل
330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬300٬000 تومان
طبقه
1
باسلام خدمت سرمایه گذاران و خریداران محترم..

✅️فروش واحد های شهر جدید پرند

✅️با موقعیت وامکانات عالی

✅️و در بهترین  لوکیشنی شهر

✅️فروش اقساطی و معاوضه با خودرو داریم
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایئد

❌قیمت پایه 330 میلیون
❌قیمت تمام شده 770 میلیون

❌متراژ 100متر - هر طبقه 4 واحد
❌سازه تمام بتن - نما سنگ آجر
❌پارکینگ مسقف + انباری

معاوضه با خودرو / زمین/ واحد / طلا/ چک فراهم میباشد

♡مشاور شما: خانوم ریک♡