تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 102 متری،2خواب،دریان نو

اپارتمان 102 متری،2خواب،دریان نو

2 روز پیش در حبیب الله

متراژ
102
ساخت
1401
قیمت کل
‏29,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏289,215,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هوالرزاق
مناسب سکونت و سرمایه گذاری مطمعن
فایل اختصاصی خارج از مارکت املاک
کلید نزد مشاور
اپارتمان در شش طبقه،دو واحدی،ط1
واحد به متراژ 102 مناسب افراد سخت پسند
قابل چیدمان بینظیر برای هرنوع سلیقه
سالن پرده خور با نور مستقیم
دارای اشپزخانه ایده عال با فضای مناسب
دارای 2خواب استاندارد با کمد دیواری
دارای اسانسور ،انباری،بالکن،
پارکینگ با قابلیت دو جای پارک
دسترسی بینظیر یه مراکز خرید و شریانهای اصلی
برای کسب اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید
مشاور امور ملکی شما اخلاقی