تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 105 متری مدرس کاشانی شیک فول

اپارتمان 105 متری مدرس کاشانی شیک فول

2 روز پیش در شهرک رادانی‌پور

متراژ
105
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏5,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,285,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
8
سلام درود
⚜️اپارتمان شیک 105متری طبقه سوم جهت فروش ⚜️فوری تخلیه توافقی 1شهریور ماه ✔️قیمت توافقی ⚜️5میلیاردو 700 هزارتومان تخفیف جزی ⚜️معامله با.مشتری واقعی مالک کنار می آیند✅️⚜️ دارای نوردهی عالی دوتا سرویس دستویشی ایرانی و فرنگی دارد ⚜️✅️ پکیج نو تعویض شده 2سال پیش رادیاتور و شیرآلات اهرمی ⚜️کابینت ام دی اف شکلاتی ⚜️جای لباسشویی - ماشین ظرفشویی دارد - یخچال ساید بای ساید دارد ⚜️لوکیشن دسترسی عالی ⚜️مرکزیت شهر به علامه و عطار مجتمع آرام نمونه دارای نگهبانی محلی وهمسایگان بسیارمنظم عالی نزدیک به بازار نانوایی ⚜️ هایپرمارکت ⚜️ آدرس دفتر طالقانی امامت نبش3جنوبی همیارعطابک نوین املاک مستغلات ⚜️پیمانکاری گروه ساختمانی شرکت معتبر شماره ثبت 76199 مدیریت استادجمشیدیان فایل مورد نظرشما قابل تامین موجودهست توافقی کنارمی آییم جهت خرید وفروش زمین ⚜️ اپارتمان ⚜️شیک لوکس- تجاری اداری صنعتی کشاورزی ⚜️هکتاری-مشارکت درساخت تهاترملکی معاوضه ⚜️با خودرو اعتمادشما اعتبارماست ⚜️ بازدید ⚜️باهماهنگی قبلی انجام میشود جهت اطلاع ⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

دپارتمان املاک ومستغلات همیارعطابک نوین بازرگانی