تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 105متری/شمالی رو به نما

اپارتمان 105متری/شمالی رو به نما

1 سال پیش در کرج

متراژ
105
ساخت
1401
قیمت کل
4٬840٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬095٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
خریدار محترم لطفا توجه فرمایید❗
این ساختمان فقط همین واحد را برای فروش دارد❗
❌فروش در بازه محدود❌

✅پیشنهاد میکنم تا این فرصت از دست نرفته،همین امروز برای دیدن این واحد تماس بگیرید
.
☑️با هر سلیقه و با هر بودجه ای برای شما مشتریان عزیز فایل موجود است