تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 105متری صفر فول در احمداباد ( رضا )

اپارتمان 105متری صفر فول در احمداباد ( رضا )

2 سال پیش در مشهد

متراژ
105
ساخت
1402
قیمت کل
7٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
اپارتمان در احمداباد ( رضا )

105متر
صفر
4طبقه 4واحد
طبقه2
تک واحدی
2خواب
متریال برند
خوش نقشه
کوچه 20متری
عرض واحد 8 ( برای واحد 100 متری استثنائی )

اسانسور ، پارکینگ ، گرمایش از کف ، سرمایش کولر گازی ، کف سنگ اسلب و.. فول امکانات

( در بهترین موقعیت مکانی با قیمت استثنائی )

خسروی
مسکن هاشمی