تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 108 متری فول امکانات بدونه مشابه

اپارتمان 108 متری فول امکانات بدونه مشابه

2 سال پیش در تهران

متراژ
108
ساخت
1380
قیمت کل
10٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
99٬537٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
هوالرزاق )))

$درصورت توافق مستاجر یک سال یک میلیارد رهن کامل ساکن میشود$

بهترین لوکشین آیت الله کاشانی منطقه 5

☑️108متردقیق سندی

دوخواب جفت خواب استاندارد تخت خورپنجره

☑️فول امکانات
✔️پارکینگ سندی
✔️انباری سندی
✔️بالکن بزرگ کاربردی
✔️آسانسوربرند

هرطبقه 2واحد طبقه دوم

22سال ساخت

مشاعات سنگ تاسقف،پکیچ کابینت ام دی اف
نورگیر عالی نقشه بدونه پرتی حتی یک سانت پرتی

کوچه گذر 12متری واقعی جای پارک فراوان

ساختمان بسیارتمیزمرتب همسایه هاعالی محله ارام دستری به اتوبان ستاری حکیم،

مالک فروشند واقعی سندمدارک کامل
قیمت کل 10750

مشاور شما میلاد

دپارتمان بزرگ متین با 3 شعبه فعال