تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 114 متری فلاحی 38/2

اپارتمان 114 متری فلاحی 38/2

1 سال پیش در مشهد

متراژ
114
ساخت
1403
قیمت کل
4٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬578٬000 تومان
طبقه
5
با سلام
114 متر
صفر
فول امکانات
موقعیت مکانی عالی
طبقه 5 رو به افتاب
کابینت چوب
درب برقی
جنوبی
دو خواب نورگیر
حمام مستر
لوستر
برند
املاک ارتا شاهد 26