تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 120 متری سه خواب /بر خیابان گلخانه

اپارتمان 120 متری سه خواب /بر خیابان گلخانه

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
120
ساخت
1391
اتاق
3
قیمت کل
7٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬416٬000 تومان
طبقه
3
لوکیشن بر خیابان گلخانه چهاراه بنفشه