تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 121 متر یاران سازه برند کلید نخورده

اپارتمان 121 متر یاران سازه برند کلید نخورده

1 سال پیش در مشهد

متراژ
121
ساخت
1403
قیمت کل
7٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬330٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
کد اگهی 185
موقعیت ملک.....
بلوار یاران
کوچه 20 متری
سر دونبش
دسترسی 17 شهریور و یاران

توضیحات واحد.....

اپارتمان 121متر صفر
تک واحدی
کلا 5 طبقه 5 واحد

کارگزاری املاک پارسه بین بهار بهار 10 و 12

با کلیک بر روی رضا کاشی قرمز رنگ موارد مشابه برایتان نمایش داده میشود