تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 124 متری در بلوار حسابی

اپارتمان 124 متری در بلوار حسابی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
124
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
4٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬677٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
عرض ادب و احترام
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

(( حسابی))

✨آپارتمان 124 متر
✨بازدید با هماهنگی

✔️450 تا 550 میلیون قابلیت رهن کامل دارد
✔️800م قابلیت دریافت وام مسکن دار
مسکن آرتا نبش شاهد 26
فروش آپارتمان
فروش آپارتمان در قاسم آباد (شهرک غرب)