تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 127 متری لوکیشن اول هاشمیه 3 خواب

اپارتمان 127 متری لوکیشن اول هاشمیه 3 خواب

2 سال پیش در مشهد

متراژ
127
ساخت
1387
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬157٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
با سلام اپارتمان به متراژ 127 متر واقع در هاشمیه لوکیشن عالی واحد رو به خیابان بازسازی شده
طبقه 1/5
آسانسور بین پله ها داره که بعدا گذاشتن
3 خواب ،فول امکانات ،مجموعه 9 واحدی،کوچه 20 متری
تخلیه کلید وعکس ها موجود است.