تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 128 متری 3 خواب در گلسار بر اصلی

اپارتمان 128 متری 3 خواب در گلسار بر اصلی

2 سال پیش در رشت

متراژ
128
ساخت
1387
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬546٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
با سلام

فروش واحد در گلسار بر اصلی دیلمان

طبقه 2 / بدون اسانسور / 3 خواب / کمد دیواری

پارکینگ اختصاصی قابلیت پارک 3 ماشین

قدر السهم 50متری / مناسب برای سرمایه گذاری

املاک اتن در خدمت شما با بروزترین و جامعترین فایلینگ مسکونی تجاری اداری با مشاوران تخصصی در املاک و مستغلات