تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 130 متری دو خواب شخصی ساز معاوضه

اپارتمان 130 متری دو خواب شخصی ساز معاوضه

2 سال پیش در پرند

متراژ
130
ساخت
1402
قیمت کل
3٬575٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬500٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
مناسب سخت پسندان
فاز 3 شمالی
130 متر دو خواب خوش نقشه و نورگیر
نما زیبا و نورپردازی شده
دورتادور قرنیز
قابلیت رهن تا 500 م

درها ضد اب و ...

برای واحدهای مشابه بزرگتر و کوچکتر تماس بگیرید

دسترسی اسان به مراکز خرید و خیابان اصلی

املاک هما امین شما
کارشناس فروش مهندس سعیدی

فاز 2 بالاتر از میدان استقلال روبرو مسجد جامع املاک هما
ادرس دفتر در نشان و مپ و بلد ثبت شده املاک هما پرند

*مشارکت در ساخت داریم *
خریدو فروش مسکن مهر و شخصی ساز ها
ویلا و باغ ویلا تعاونی ها . کیسون کوزو هسا
خرید و فروش زمین تجاری و مسکونی
املاک هما پرند املاک پرند مشاورین املاک هما پرند
کوزو کیسون هسا تعاونی ساز