تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 138 متری بسیج 1

اپارتمان 138 متری بسیج 1

1 سال پیش در ساوه

متراژ
138
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬739٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
&املاک چناران &

اپارتمان 138متری
3 خواب
1 خواب مستر
نورگیر
فول
خوش نقشه
طبقه 1
4طبقه 4واحد
امکانات :قابلیت رهن تا 600 میلیون، کف سرامیک

●●●●●●●●●●●●

&املاک چناران&بین مطهری 14و16