تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 138متر3خواب(کریمی)(تک واحدی)

اپارتمان 138متر3خواب(کریمی)(تک واحدی)

2 سال پیش در قم

متراژ
138
ساخت
1397
قیمت کل
5٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬666٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
سلام

✨اپارتمان 138متری

✨دارای دو حمام ویک مستر
✨کل ساختمان 4طبقه

✨تک واحدی
✨بسیار خوش نقشه

✨کمد دیواری های درجه یک
✨با دیزاین کامل اتاقها

✨لوکیشن عالی
✨سند تک برگ

✨املاک سانا✨

✨بهترین فایلهای منطقه 4✨
✨با هر توان مالی که دارید✨