تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 145 متر در مرزداران با ویوی دلباز

اپارتمان 145 متر در مرزداران با ویوی دلباز

2 سال پیش در تبریز

متراژ
145
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
5٬365٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
تنها یک تماس تا خرید ملک مورد پسند خودت فاصله داری✔
کد اگهی:6699
خانه و زمین رویایی تان نزد ماست، کافیست به ما اعتماد کنید.

جامعترین و تخصصی ترین سامانه ملکی تبریز

✴املاکچی✴

محلی برای معاملات آسان و پر سود

آدرس دفتر:سه راهی ولیعصر/برج سینا/طبقه فوقانی بانک سینا/املاکچی

✔جهت خرید و فروش سریع و اطلاع از فایل های مشابه تماس بگیرید✔